“Čarobnjak iz Oza” Hrvatskog kazališta Travnik izveden u KŠC-u “Petar Barbarić”

Predstava za djecu “Čarobnjak iz Oza” izvedena u auli Centra u dva termina

Po programu za Dan općine Travnik, danas je u našoj auli izvedena predstava Čarobnjak iz Oza. Predstavu je režirao Anto Bilić, direktor Hrvatskog kazališta Travnik, a glumili su naši učenici, inače članovi Kazališta. Predstava je izvedena u dva termina: u 12 h za učenike predmetne nastave te u 13:30 h za učenike razredne nastave. Zahvaljujemo članovima Hrvatskog kazališta Travnik, gospodinu Biliću i našim glumcima te se nadamo opet uskoro susresti na izvedbi novog kazališnog komada.
Antonio Bilić, psiholog

Broj pregleda: 7877

Pročitaj više

SUSTAV KATOLIČKIH ŠKOLA ZA EUROPU

Naša škola je jedna od gimnazija u Bosni i Hercegovini koje se nalaze u Sustavu Katoličkih školskih centara – Škola za Europu.