FEDERALNO NATJECANJE IZ MATEMATIKE

Ovogodišnje federalno natjecanje iz matematike učenika srednjih škola koje nastavu izvode po hrvatskom planu i programu održano je u subotu, 23. ožujka 2024. godine u prostoru Gimnazije fra Grge Martića u Posušju u organizaciji Udruge matematičara Ruđera Boškovića. Na natjecanju je sudjelovalo 204 učenika u pratnji profesora mentora. Sudjelovali su i učenici naše škole i to: Ena Kolar (Ia), David Gadžić (Ib), Marko Martinović (IIb), Marko Bastl (IIa), Petra Martinović (IIIb), Marija Lujanović (IVb) i Anja Rajković (IVa) u pratnji profesorice Jasmine Čajlaković.

Natjecanja iz matematike uvijek su bila iznimno važna i uvijek su poticala i asocirala na izvrsnost. Izvrsnosti ima i naši učenici je provode.

Zahvaljujemo se učenicima na prihvaćenom izazovu i uloženom trudu. Zapisujemo još jednu lijepu uspomenu i druženje.

Broj pregleda: 381

Pročitaj više

SUSTAV KATOLIČKIH ŠKOLA ZA EUROPU

Naša škola je jedna od gimnazija u Bosni i Hercegovini koje se nalaze u Sustavu Katoličkih školskih centara – Škola za Europu.