Pametna pitanja za pametne glave

Učenici sedmog razreda Osnovne škole našega Centra Luka Markunović, Ivan Martić i Lucija Peša, pod mentorstvom vjeroučiteljice Jelene Štrbac, u ponedjeljak, 18. ožujka 2024. godine, natjecali su se u prvoj, od dvije emisije trećega kruga kviza Hrvatskog katoličkog radija ¨Pametna pitanja za pametne glave¨. Kroz različite igre su telefonski pokazali svoju snalažljivost, brzinu i poznavanje gradiva vjeronauka, hrvatskog jezika i književnosti, povijesti i geografije, pobjedivši ekipu OŠ “Milana Langa” iz Bregane. Drugi dio trećega kruga natjecanja za našu školu održat će se u travnju 2024. godine. Ovom prilikom čestitamo našim učenicima kao i ekipi OŠ “Milana Langa” iz Bregane na odličnoj igri. Radujemo se daljnjem natjecanju.

Natjecanje možete poslušati na linku:

Jelena Štrbac, vjeroučiteljica

Broj pregleda: 22

Pročitaj više

SUSTAV KATOLIČKIH ŠKOLA ZA EUROPU

Naša škola je jedna od gimnazija u Bosni i Hercegovini koje se nalaze u Sustavu Katoličkih školskih centara – Škola za Europu.