Pametna pitanja za pametne glave

Učenici sedmog razreda Osnovne škole našega Centra Luka Markunović, Ivan Martić i Lucija Peša, pod mentorstvom vjeroučiteljice Jelene Štrbac, u ponedjeljak, 5. veljače 2024. godine, sudjelovali su u kvizu Hrvatskog katoličkog radija Pametna pitanja za pametne glave. Kroz različite igre telefonski su pokazali svoju snalažljivost, brzinu i poznavanje gradiva vjeronauka, hrvatskog jezika i književnosti, povijesti i geografije te uspješno prošli u treći krug natjecanja, koji će se održati u ožujku 2024. godine. Ovom prilikom čestitamo našim učenicima kao i ekipi OŠ “Tin Ujević” iz Zagreba na odličnoj igri. S nestrpljenjem očekujemo daljnje natjecanje.

Natjecanje možete poslušati na linku:

Jelena Štrbac, vjeroučiteljica

Broj pregleda: 158

Pročitaj više

SUSTAV KATOLIČKIH ŠKOLA ZA EUROPU

Naša škola je jedna od gimnazija u Bosni i Hercegovini koje se nalaze u Sustavu Katoličkih školskih centara – Škola za Europu.