TRAVNIČKI KARNEVAL

Naša škola, u suradnji s HKD „Napredak“ Travnik je i ove godine tradicionalno organizirala kulturnu manifestaciju pod nazivom „Travnički karneval“. Vesela družina se okupila u nedjelju, 11. veljače 2024.g, ispred škole i predvođena Limenom glazbom Travnik prodefilirala kroz grad do glavnog trga. Veseli učenici razredne nastave sa svojim učiteljicama i učiteljem su svojim kreativnim maskama, plesom i pjesmom izmamili osmijehe i osunčali sugrađanima tmurni kišoviti dan. Na trgu su nastupili članovi ritmičke, plesne, recitatorske i dramske sekcije naše škole te članovi Amaterskog kazališta „Travnik“koji su i vodili program. Poseban dojam svojom slatkoćom su ostavili mališani vrtića „ Otac Ante Gabrić“, koji su ove godine prvi put sudjelovali na karnevalu. Svojim kostimima pčelica te pjesmom i plesom su osvojili srca svih prisutnih. Ključeve grada maškarama je uručio načelnik općine gosp. Kenan Dautović, a za sve loše je ove godine optužena umjetna inteligencija. Na kraju su se svi zasladili ukusnim krafnama i nastavili zabavljati.

Broj pregleda: 814

Pročitaj više

SUSTAV KATOLIČKIH ŠKOLA ZA EUROPU

Naša škola je jedna od gimnazija u Bosni i Hercegovini koje se nalaze u Sustavu Katoličkih školskih centara – Škola za Europu.