DARIAN PAŠIĆ OSVOJIO DRUGO MJESTO NA LITERARNOM NATJECANJU U KISELJAKU

U izložbenom paviljonu Srednje škole „Ivan Goran Kovačić“ održana je 21. prosinca 2023. god. tradicionalna večer „U susret Božiću“ u organizaciji Srednje škole i Hrvatskog kulturnog društva „Napredak“, podružnice Kiseljak. U sklopu događaja upriličena je izložba slika te dodjela nagrada za najbolje literarne radove. Kada su u pitanju literarni radovi, u kategoriji osnovnih škola drugo mjesto osvojio je Darian Pašić, učenik 9.a naše škole i član Literarno-novinarske sekcije s radom „Božić u mojoj obitelji“, uz mentorstvo nastavnice Ivane Zekić. Uručena mu je nagrada za osvojeno drugo mjesto. Poseban gost bio je Mate Kurin, suradnik mađarskog veleposlanika u Bosni i Hercegovini. Zahvaljujemo Darianu na uspješnom predstavljanju naše škole uz iskrene čestitke.

Lorena Đepina, 6.b (Literarno-novinarska sekcija)

Broj pregleda: 488

Pročitaj više

SUSTAV KATOLIČKIH ŠKOLA ZA EUROPU

Naša škola je jedna od gimnazija u Bosni i Hercegovini koje se nalaze u Sustavu Katoličkih školskih centara – Škola za Europu.