“Pametna pitanja za pametne glave”

Učenici sedmog razreda Osnovne škole našega Centra Luka Markunović, Ivan Martić i Lucija Peša, pod mentorstvom vjeroučiteljice Jelene Štrbac, u ponedjeljak su, 6. studenoga 2023. godine, sudjelovali u kvizu Hrvatskog katoličkog radija „Pametna pitanja za pametne glave“. Telefonski su pokazali svoju snalažljivost, brzinu i poznavanje gradiva vjeronauka, hrvatskog jezika i književnosti, povijesti i geografije te uspješno prošli u drugi krug natjecanja, koji će biti u sljedećoj, 2024. godini. Ovom prilikom čestitamo našim učenicima kao i ekipi OŠ “Dominik Savio” iz Zagreba. Radujemo se daljnjem natjecanju.

Natjecanje možete poslušati na linku:

Jelena Štrbac, vjeroučiteljica

Broj pregleda: 312

Pročitaj više

SUSTAV KATOLIČKIH ŠKOLA ZA EUROPU

Naša škola je jedna od gimnazija u Bosni i Hercegovini koje se nalaze u Sustavu Katoličkih školskih centara – Škola za Europu.