ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ PRIRODE I DRUŠTVA

 Učenice četvrtog razreda našeg Centra Gracia Lučić, Tamara Martinović i Ela Kajmaković u pratnji mentorice Ivone Alagić su dana 10.svibnja 2023.godine sudjelovale na Županijskom natjecanju iz prirode i društva. Natjecanje je organizirano u Osnovnoj školi „Vitez“. Pošto su ranije stigle odlučile su iskoristiti lijepo vrijeme i obići mjesto. Sa sudionicima  iz Osnovne škole „13.rujan“ Jajce su se opustili, družili i obišli centar Viteza. Na samom natjecanju učenice su pokazale zavidnu razinu znanja, spretnosti, brzine i snalažljivosti. Za rješavanje zadataka imale su na raspolaganju 45 minuta. Sudionice su to obavile za 27,5 minuta, ali im to nije bilo dovoljno za prolazak u 2. dio natjecanja. Pobjedu  je odnijela  Osnovna škola „Nova Bila“.

Naše učenice su se kući vratile bogatije  za jedno novo iskustvo.

Ivona Alagić

Broj pregleda: 214

Pročitaj više

SUSTAV KATOLIČKIH ŠKOLA ZA EUROPU

Naša škola je jedna od gimnazija u Bosni i Hercegovini koje se nalaze u Sustavu Katoličkih školskih centara – Škola za Europu.