Finale odbojkaškog turnira

Danas su profesori i učenici naše škole prisustvovali finalu već dobro poznatog odbojkaškog turnira. Neporažene ekipe I.x i II.b pružile su nam vrhunski doživljaj vrlo napetom utakmicom. Ekipa II.b je obranila prošlogodišnju titulu i slavila rezultatom 2-0 u setovima. 1.set 25 : 20 2.set 25 : 23 II.b predvođen Marinom X i Nives Sivro opravdao je ulogu favorita i ove sezone, dok se ekipa I.a vrlo dobro snašla u svom prvom finalu. Ovim turnirom završavaju se sportski događaji unutar škole, dok se službena vijest o susretima Katoličkih školskih centara još čeka.

Izvještaj pisao: Luka Voloder IV.c

Fotografije priredila: Ivona Vidović III.b

Broj pregleda: 530

Pročitaj više

SUSTAV KATOLIČKIH ŠKOLA ZA EUROPU

Naša škola je jedna od gimnazija u Bosni i Hercegovini koje se nalaze u Sustavu Katoličkih školskih centara – Škola za Europu.