Turnir u stolnom tenisu povodom Dana općine Travnik

U sportskoj dvorani Katoličkog školskog centra “Petar Barbarić” održan je turnir u stolnom tenisu za učenike osnovnih škola s područja općine Travnik. Natjecale su se OŠ „Dolac”, OŠ „Vitovlje“, OŠ “Turbe”, OŠ „Travnik”  i naša škola. Prvo mjesto osvojili su domaćini, KŠC „Petar Barbarić“ Travnik, drugo mjesto pripalo je OŠ „Turbe“, a diplomu za osvojeno treće mjesto uručeno je OŠ  „Vitovlje“. Najbolja stolnotenisačica je Adna Lozić iz OŠ „Dolac“, a najbolji stolnotenisač je Luka Sučić iz KŠC „Petar Barbarić” Travnik. Turnir je prošao u prijateljskom raspoloženju i dobrom druženju. 

Još jednom čestitamo učenicima na osvojenim diplomama i zahvaljujemo se svima na sudjelovanju!

Anto Sučić, nastavnik tjelesnog odgoja

Broj pregleda: 467

Pročitaj više

SUSTAV KATOLIČKIH ŠKOLA ZA EUROPU

Naša škola je jedna od gimnazija u Bosni i Hercegovini koje se nalaze u Sustavu Katoličkih školskih centara – Škola za Europu.