Školsko natjecanje iz prirode i društva

Vođene mišlju „Da bi uspješno izvršio neki zadatak potrebno je ne samo da dadneš najbolje što imaš od sebe, nego i da izvučeš najbolje iz onih koji su pod tvojim vodstvom“ ( George W.Goethals ), profesorice razredne nastave, Ankica Jukanović i Ivona Alagić su pripremale učenike četvrtih razreda za školsko natjecanje iz prirode i društva. Natjecanje je uz veliko uzbuđenje učenika održano u utorak, 14. ožujka u prostorijama naše škole. Sudjelovalo je ukupno 20 učenika iz oba odjela, a koliko su truda uložili pokazalo se u ujednačenosti zbroja osvojenih bodova. Prema tome prvo mjesto dijele učenice Gabrijela Lovrinović i Gracia Lučić, drugo mjesto Ela Kajmaković i Tamara Martinović i treće mjesto Karla Pašić. Učiteljice su ponosne na zalaganje i postignuti  uspjeh u znanju svih učenika i učenica, a najboljim od njih želimo sreću u daljnjem natjecanju.

Ankica Jukanović

Broj pregleda: 574

Pročitaj više

SUSTAV KATOLIČKIH ŠKOLA ZA EUROPU

Naša škola je jedna od gimnazija u Bosni i Hercegovini koje se nalaze u Sustavu Katoličkih školskih centara – Škola za Europu.