Božićna priredba za razrednu nastavu i produženi boravak

Božićna čarolija zahvatila je dječija srca i srca nas odraslih te su naši marljivi učenici, njihove učiteljice i odgajateljice pripremili program bogat božićnim pjesmama, recitacijama, plesom i igrokazima.

Božićna priredba je započela nastupom naših prvašića koji su uz zvuke pjesme Zvončići  i Ide zima razveselili prisutne roditelje i ostale goste. Nastavak božićne čarolije obogatili su učenici produženog boravka naše škole, a  vizualni ugođaj našim očima podarili  su učenici likovno-kreativne sekcije. Bilo je veselo i razigrano baš kao što za Božić treba biti. U veseloj atmosferi i predblagdanskom ugođaju smo završili prvo obrazovno razdoblje.

Čestit Božić, sretnu i uspješnu 2023. godinu žele vam učenici i djelatnici našeg Centra!

Irena Lovrić
Marko Kljakić

Broj pregleda: 935

Pročitaj više

SUSTAV KATOLIČKIH ŠKOLA ZA EUROPU

Naša škola je jedna od gimnazija u Bosni i Hercegovini koje se nalaze u Sustavu Katoličkih školskih centara – Škola za Europu.