Božićni turnir u stolnom tenisu

U sportskoj dvorani naše škole 15. prosinca 2022. god. održan je božićni turnir u stolnom tenisu za učenike Katoličkog školskog centra “Petar Barbarić” – Osnovna škola Travnik.  Natjecali su se svi učenici od VII. do IX. razreda. Prvo mjesto osvojili su učenici Luka Valjan i Dora Gržić (IX.b), drugo mjesto odnijeli su učenici Petar Križanac i Renea Beljan (VII.c), a diplomu za osvojeno treće mjesto uručili smo učenicima Mihovilu Kovačeviću i Ani Stojak (IX.a). Zasluženu diplomu za najboljeg stolnotenisača turnira osvojio je učenik IX.b Luka Valjan, a najbolja stolnotenisačica turnira je učenica VII.c Renea Beljan. Turnir je prošao u prijateljskom raspoloženju i dobrom druženju. 

Još jednom čestitamo svim učenicima na osvojenim diplomama i zahvaljujemo na sudjelovanju. 

Anto Sučić 

Broj pregleda: 618

Pročitaj više

SUSTAV KATOLIČKIH ŠKOLA ZA EUROPU

Naša škola je jedna od gimnazija u Bosni i Hercegovini koje se nalaze u Sustavu Katoličkih školskih centara – Škola za Europu.