Božićna radionica u Produženom boravku

Božić je vrijeme ljubavi, pomaganja, suradnje i zajedništva. U današnjem užurbanom stilu života, često ne uspijevamo naći onoliko vremena koliko bismo željeli čak ni za one nama najbliže. Vođeni tom mišlju danas smo u Produženom boravku KŠC-a ,,Petar Barbarić“ održali božićnu radionicu za učenike i roditelje. Bila je to prilika da se roditelji i učenici druže i zabave.

Na početku radionice sve nazočne pozdravio je direktor OŠ gosp. Anto Rajić i zaželio im dobrodošlicu i ugodno druženje. Nakon uvodnoga pozdrava odgajateljice su roditeljima i učenicima predočile pripremljene materijale i zajedno s njima izrađivale božićne čestitke i druge ukrase. Pedagoginja i psiholog naše škole rado su se pridružili radu i razgovoru.

Uz druženje, ugodni razgovor, kavu i ukusne kolače koje su pripremile naše vrijedne kuharice, vrijeme je brzo proletjelo.

Broj pregleda: 828

Pročitaj više

SUSTAV KATOLIČKIH ŠKOLA ZA EUROPU

Naša škola je jedna od gimnazija u Bosni i Hercegovini koje se nalaze u Sustavu Katoličkih školskih centara – Škola za Europu.