Kids hack day u našem Centru

“Djeco vi ste budućnost”…  poticajne su riječi koje su danas uputili organizatori,  gosti i sponzori Kids Hack Day-a, a koji je organiziran u KŠC- u Petar Barbarić Travnik. Naša škola je bila domaćin i suorganizator velikog svjetskog događaja na kojem su djeca uzrasta od 8 do 15 godina mogli pokazati kreativnost i naučiti programirati kroz tri zadatka. Suradnja s Malim programerima se još jednom pokazala jako uspješnom te stoga nastavljamo dalje s novim planovima.  Zahvaljujemo se svim gostima iz Travnika, Viteza i Novog Travnika, Banja Luke, Velike Kladuše i Sarajeva te sponzorima koji su upotpunili ovaj događaj i pomogli u realizaciji. Programiranje je budućnost naše djece.

Broj pregleda: 696

Pročitaj više

SUSTAV KATOLIČKIH ŠKOLA ZA EUROPU

Naša škola je jedna od gimnazija u Bosni i Hercegovini koje se nalaze u Sustavu Katoličkih školskih centara – Škola za Europu.