Kids Hack Day

Škola programiranja „Mali programer“ uspješno surađuje s voditeljima i članovima sekcija robotike u našoj školi. Mnogi naši učenici polaznici su te škole pa nas usko povezuju i zajednički interesi. Izvrsna suradnja dovela je veliki projekt Kids Hack Day ponovno u Travnik, u našu školu. Globalni događaj počinje već danas prijavom na link https://travnik.kidshackday.com/ . Sudjelovati mogu svi zainteresirani od 8 go 14 godina. Glavni događaj će se zbiti u dvorani KŠC – a 19. studenog s početkom u 10 sati. Prvi ovakav događaj organiziran je u Stockholmu, a sada se organizira diljem svijeta. To je globalan i besplatan događaj kojemu je cilj, u suradnji s UNICEF-om, promicanje aktivnosti djece da budu sudionici društva koji se ostvaruje kroz komunikaciju i rad.

Kako je to bilo na prošlogodišnjem Kids Hack Day -u možete pogledati u sljedećem videu:

Broj pregleda: 1436

Pročitaj više

SUSTAV KATOLIČKIH ŠKOLA ZA EUROPU

Naša škola je jedna od gimnazija u Bosni i Hercegovini koje se nalaze u Sustavu Katoličkih školskih centara – Škola za Europu.