DOBRO DOŠLI PRVAŠIĆI

Danas je u našoj školi bio poseban dan za prvašiće. Veliko uzbuđenje i veselo ozračje vladalo je hodnicima naše škole. Prvašići su ozarenih lica krenuli prema Auli , u kojoj je bio organiziran svečani prijem prvašića. Uzbuđene prvašiće i njihove roditelje pozdravio je i dobrodošlicu im zaželio direktor Osnovne škole, prof. Anto Rajić.  Stariji učenici pripremili su kratki program, te im kroz pjesmu, ples, recitaciju rekli da se u školi uči, ali i puno zabavlja, druži, igra. Prvaši su se zatim, u pratnji svojih učiteljica, Anite Martinović i Ivanke Filipović , uputili prema učionicama gdje su ih dočekali novi udžbenici i slatka iznenađenja.

Broj pregleda: 929

Pročitaj više

SUSTAV KATOLIČKIH ŠKOLA ZA EUROPU

Naša škola je jedna od gimnazija u Bosni i Hercegovini koje se nalaze u Sustavu Katoličkih školskih centara – Škola za Europu.