USKRSNA RADIONICA PRODUŽENOG BORAVKA

Uskrs je najvažniji kršćanski blagdan, dan Kristova uskrsnuća.

Ove godine pred Uskrs, učenici Produženog boravka proveli su jedno kreativno poslijepodne sa svojim roditeljima na uskrsnoj radionici. Srijeda, 6. travnja, bila je rezervirana za osmijeh, maštu, druženje i stvaranje pozitivnog odnosa. Na početku radionice sve prisutne pozdravile su pomoćnica direktora OŠ Marija Glavaš i pedagoginja Ivona Dujmović.

Tijekom izrade uskrsnih čestitki, bojanja i ukrašavanja pisanica od papira, izrade uskrsnih zečića i ruža od papira, naši učenici i njihovi roditelji pokazali su svoju kreativnu stranu. Zajedničke radionice idealna su su prilika za lijepe razgovore, razumijevanje, podršku, te izgradnju povjerenja. Također, mogu na zabavan i kreativan način ojačati odnos između roditelja i djeteta, izgraditi djetetovo samopouzdanje i dati mu do znanja da je posebno i vrijedno.

Hvala svima koji su na bilo koji način dali svoj doprinos kako bi naša radionica bila što uspješnija i kvalitetnija.

Neka nam i ovaj Uskrs donese mir i ljubav u srcu svakog čovjeka.

Broj pregleda: 11263

Pročitaj više

SUSTAV KATOLIČKIH ŠKOLA ZA EUROPU

Naša škola je jedna od gimnazija u Bosni i Hercegovini koje se nalaze u Sustavu Katoličkih školskih centara – Škola za Europu.