” Kids Hack day”

Osnivač škole programiranja “Mali programeri” Abdulah Fajkić organizira globalni događaj ” Kids Hack day”, koji se realizira 10. travnja 2022. Na Sveučilištu “Vitez” u Travniku. “Kids Hack day” je serija globalnih, kreativnih i besplatnih tehnoloških događaja za djecu i obitelj. Na tom događaju sudjeluju djeca od 7 do 13 godina iz naše zemlje, zemalja u okruženju, te Švedske, SAD-a i Indije. Cilj ovog projekta je postavljanje Travnika i BiH na globalnu mapu kako bi naša djeca pokazala da imaju talente koji mogu parirati vršnjacima svijeta.
Naši učenici, također, sudjeluju na ovom događaju pod mentorstvom profesorica Melise Pružan i Slavice Andruščak.

Broj pregleda: 3998

Pročitaj više

SUSTAV KATOLIČKIH ŠKOLA ZA EUROPU

Naša škola je jedna od gimnazija u Bosni i Hercegovini koje se nalaze u Sustavu Katoličkih školskih centara – Škola za Europu.