U Katoličkom školskom centru „Petar Barbarić“ Travnik slavimo ljubav

Ljubav treba biti prisutna svaki dan, u našim srcima, postupcima, djelovanjima. No Valentinovo u našoj školi ipak se obilježilo na poseban način. Mnoštvo lijepih poruka prijateljstva i ljubavi naši su učenici imati priliku pročitati iz pisama koja su pristigla iz ljubavnog sandučića, za što su se doista potrudili članovi Vijeća učenika. Polaznici Psihološke sekcije svojom idejom i realizacijom uljepšali su ovaj dan svim učenicima i djelatnicima škole dočekavši ih s košarom slatkiša s porukama o vrijednostima ljubavi.

Neka ovo bude poruka svima, da dobra djela ljubavi cijenimo i svakodnevno dijelimo!

Pedagoginja

Žana Topalović Tomić

Broj pregleda: 11419

Pročitaj više

SUSTAV KATOLIČKIH ŠKOLA ZA EUROPU

Naša škola je jedna od gimnazija u Bosni i Hercegovini koje se nalaze u Sustavu Katoličkih školskih centara – Škola za Europu.