Učenici Gimnazije Katoličkog školskog centra “Petar Barbarić” Travnik posjetili Centralna Business Forum u Vitezu
Anja Ćurčić i Matej Baškarad, učenici drugog razreda gimnazije, posjetili Centralna Business Forum u Vitezu u pratnji pedagoginje Ivane Ćurčić. Tijekom foruma nazočili su motivacijskom govoru predavača, poduzetnika, investitora Nemanje Antića, koji je kroz inspirativnu priču o svom profesionalnom i osobnom razvoju učenicima prenio poruku o važnosti upornosti, rada na sebi i vjerovanja u vlastite sposobnosti.
Organizatori foruma izrazili su zadovoljstvo sudjelovanjem mladih i naglasili kako je cilj ovakvih događaja inspirirati nove generacije biti proaktivne, inovativne i spremne na izazove koje donosi budućnost.


Broj pregleda: 382
Pročitaj više

SUSTAV KATOLIČKIH ŠKOLA ZA EUROPU
Naša škola je jedna od gimnazija u Bosni i Hercegovini koje se nalaze u Sustavu Katoličkih školskih centara – Škola za Europu.








