Sportski susreti Katoličkih školskih centara u BiH

Jedan od najdražih godišnjih događaja naših Centara su i sportski susreti gdje imamo priliku družiti se s kolegama iz drugih gradova. Tako smo u subotu 22. travnja bili u Zenici, a s nama i predstavnici i drugih Katoličkih školskih centara:

KŠC „Sveti Josip“ Sarajevo

KŠC „Sveti Franjo“ Tuzla

KŠC „Don Bosco“ Žepče

KŠC „Sveti Pavao“ Zenica

i naravno, predstavnici našeg KŠC-a „Petar Barbarić“ Travnik.

Natjecanje je održano iz četiri sporta: nogomet, odbojka, šah i stolni tenis. Ostvarili smo odlične rezultate, a oni su:

Nogomet – 1. mjesto

Odbojka – 2. mjesto

Šah – 3. mjesto

Stolni tenis – 3. mjesto

U sveukupnom poretku naša škola je podijelila prvo mjesto sa Katoličkim školskim centrom „Sveti Josip“ Sarajevo, a jedinu pojedinačnu nagradu od učenika našeg Centra osvojio je Marin Stojanović – najbolji nogometaš turnira. Turnir je protekao u odličnom raspoloženju, dobroj atmosferi i fair play ponašanju… Učenici su, uz novo iskustvo, stekli i nova prijateljstva.

Zahvaljujemo Katoličkom školskom centru „Sveti Pavao“ Zenica na gostoprimstvu i organizaciji.

Ispunjeni ovim dojmovima, već se radujemo sljedećim zajedničkim susretima Katoličkih školskih centara.

Izvještaj pisao: Luka Voloder IV. c

Fotografije pripremila: Ivona Vidović III. b

Broj pregleda: 378

Pročitaj više

SUSTAV KATOLIČKIH ŠKOLA ZA EUROPU

Naša škola je jedna od gimnazija u Bosni i Hercegovini koje se nalaze u Sustavu Katoličkih školskih centara – Škola za Europu.