Najbolji u streljaštvu  povodom Dana općine Travnik

U prostorijama Sportskog streljačkog kluba Target-Travnik, održan je turnir u streljaštvu za osnovne škole s područja općine Travnik. Natjecale su se OŠ „Vitovlje“, OŠ „Travnik” OŠ „Kalibunar”, OŠ “Han Bila”  i naša škola.

  KŠC „Petar Barbarić“ Travnik su predstavljali učenici Darijan Pašić, Luka Radić, Danin Kajmaković i Andrej Radić te su osvojili ekipno prvo mjesto na turniru.U pojedinačnom natjecanju najbolji strijelac turnira bio je učenik naše škole Darijan Pašić. Turnir je prošao u prijateljskom raspoloženju i dobrom druženju. Još jednom čestitamo svim školama na ostvarenim rezultatima i zahvaljujemo se organizatoru turnira SSK Target-Travnik.

 Anto Sučić, nastavnik tjelesnog odgoja

Broj pregleda: 670

Pročitaj više

SUSTAV KATOLIČKIH ŠKOLA ZA EUROPU

Naša škola je jedna od gimnazija u Bosni i Hercegovini koje se nalaze u Sustavu Katoličkih školskih centara – Škola za Europu.