Vision Is Decision 

Učenici Gimnazije: Iva Dujo, Mia Martić, Ivona Mihaljević, Marko Martinović, Gabrijel Topalović i Ivana Djak ovogodišnji su sudionici projekta „Vision is decision“ koji se provodi u suradnji sa Nadbiskupijskim centrom za pastoral mladih Ivan Pavao II. u Sarajevu. Cilj projekta je edukacija i izgradnja svijesti kod mladih o demokraciji i ljudskim pravima. Tijekom prvog vikend susreta (18. do 20. studeni 2022.) zajedno s drugim vršnjacima iz Bosne i Hercegovine i uz pomoć edukatora Centra razgovarali su o poteškoćama na koje nailazimo u našem društvu, pronalasku novih rješenja i ulozi mladih u njihovoj realizaciji. Radujemo se nastavku ovog projekta i ponovnom susretu koji je planiran u siječnju 2023. godine

Broj pregleda: 737

Pročitaj više

SUSTAV KATOLIČKIH ŠKOLA ZA EUROPU

Naša škola je jedna od gimnazija u Bosni i Hercegovini koje se nalaze u Sustavu Katoličkih školskih centara – Škola za Europu.