Tradicionalni izlet djelatnika KŠC-a na kraju nastavne godine

Nakon što smo ispratili naše učenike na zasluženi raspust, kraj nastavne godine trenutak je da se i naši djelatnici, koji su u proteklu školsku godinu utkali svoje znanje, strpljenje, brigu i trud, opuste i druže zajedno. Ove godine na tradicionalnom druženju na Galici kod Gospe Snježne ugostili smo naše drage kolegice i kolege – djelatnike KŠC-a “Sv. Franjo” iz Tuzle. Dobrog raspoloženja i pjesme, ali i svega što krijepi dušu i tijelo, nije nedostajalo. Svi smo se dobro zabavili i počastili, uživajući u ljepotama planine Vlašić. Prisjetili smo se tako i legendarnog profesora Ericha Brandisa koji je svakodnevno hodao vlašićkim predjelima u potrazi za endemskim vrstama i skupljajući biljke za svoj herbarij. O tome su nam na zanimljiv način govorili naši profesori Blaženka Matišić i Arijan Volić. Natjecateljski duh uvijek je prisutan u Sustavu katoličkih škola pa su naši predstavnici istančanog sportskog duha odmjerili snage u odbojci, braneći boje Travnika i Tuzle. Zasluženo smo slavili mi domaćini rezultatom 2:1, a Tuzlaci su odmah najavili druženje i revanš u Tuzli. Bio je to divan dan kao pečat na završenu nastavnu godinu prije zasluženog godišnjeg odmora.

Broj pregleda: 22394

Pročitaj više

SUSTAV KATOLIČKIH ŠKOLA ZA EUROPU

Naša škola je jedna od gimnazija u Bosni i Hercegovini koje se nalaze u Sustavu Katoličkih školskih centara – Škola za Europu.