Šestaši i sedmaši na izvanučioničnoj nastavi u Jajcu

Kraljevski grad Jajce danas su posjetili naši učenici VI. i VII. r. Osnovne škole sa svojim razrednicama, u sklopu izvanučionične nastave. Ovaj biser među gradovima naše lijepe BiH još jednom nas je oduševio svojim prirodnim ljepotama, ali i bogatom poviješću. Vodopad koji se nalazi u središtu grada svrstava se, prema nekima, među dvanaest najljepših na svijetu. Obišli su prirodne ljepote Plivskoga jezera, Mlinčića na Plivi, Katakombe te Franjevački muzej u kojem su sačuvani zemni ostatci posljednjeg bosanskog kralja Stjepana Tomaševića. Ovaj izlet pečat je na uspješnu nastavnu godinu 2021./2022. koja završava.

Broj pregleda: 5611

Pročitaj više

SUSTAV KATOLIČKIH ŠKOLA ZA EUROPU

Naša škola je jedna od gimnazija u Bosni i Hercegovini koje se nalaze u Sustavu Katoličkih školskih centara – Škola za Europu.