KŠC „Petar Barbarić“ Travnik zahvalan za donaciju Humanim zvijezdama, HNS-u i Udruzi “Pront”

Jedno od najljepših sportskih dešavanja u zadnje vrijeme u Travniku, nogometna utakmica Humanih zvijezda BiH i Hrvatske na travničkom stadionu Pirota, za nas je značajno iz više razloga. Jedan od njih je donacija koju je naš Centar dobio od HNS-a i Udruge “Pront”, a radi se o računalima koji će obogatiti i unaprijediti izvođenje nastave, posebno informatike i srodnih predmeta i sekcija. Zahvalni smo Savezima na donaciji, a također i gospodinu Ivici Džambasu koji je medijski popratio kako utakmicu, dolazak Ćire Blaževića u Travnik, pred svoju nekadašnju školu, sada Katolički školski centar „Petar Barbarić“ Travnik, tako i primopredaju donacije od koje će naše škole imati koristi.

Broj pregleda: 3342

Pročitaj više

SUSTAV KATOLIČKIH ŠKOLA ZA EUROPU

Naša škola je jedna od gimnazija u Bosni i Hercegovini koje se nalaze u Sustavu Katoličkih školskih centara – Škola za Europu.