BOŽIĆNI TURNIR U STOLNOM TENISU OSNOVNE ŠKOLE “PETAR BARBARIĆ” TRAVNIK

U sportskoj sali našeg Centra, održan je i božićni turnir u stolnom tenisu za Osnovnu školu, 16. prosinca. Doček natjecatelja bio je u auli, gdje je direktor Anto Rajić pozdravio goste i domaćine, poželio im uspjeh, dobru zabavu i fer igru. Predah od turnira uz doručak za sve natjecatelje i profesore, organiziran je u kantini. Natjecale su se OŠ „Dolac“ Dolac na Lašvi, OŠ „Novi Travnik“ Novi Travnik i naša škola.

Prvo mjesto osvojili su domaćini, KŠC „Petar Barbarić“ Travnik, drugo mjesto pripalo je OŠ „Novi Travnik“ Novi Travnik, a diplomu za osvojeno treće mjesto uručili smo OŠ  „Dolac“ Dolac na Lašvi. Zasluženu diplomu za najbolje igrače turnira osvojili su učenici Martina Kovač i Saša Kovač. Turnir je prošao u prijateljskom raspoloženju i dobrom druženju. Još jednom čestitamo svim školama na osvojenim diplomama i trofejima i zahvaljujemo se na sudjelovanju!

Martina Lovrić 

Broj pregleda: 2969

Pročitaj više

SUSTAV KATOLIČKIH ŠKOLA ZA EUROPU

Naša škola je jedna od gimnazija u Bosni i Hercegovini koje se nalaze u Sustavu Katoličkih školskih centara – Škola za Europu.