BOŽIĆNI TURNIR U STOLNOM TENISU GIMNAZIJE KŠC-a “PETAR BARBARIĆ”

Ovogodišnji božićni turnir Gimnazije u stolnom tenisu  održao se 15. prosinca 2021. godine u sportskoj dvorani naše škole. Turnir je započeo u auli Centra pozdravom i kratkim obraćanjem direktorice Ivane Ćurčić gdje je predstavila rad Gimnazije. Svima je poželjela dobar uspjeh na turniru, dobru zabavu, ali i da sve prođe u skladu blagdanskog ozračja.Ove godine ugostili smo Mješovitu srednju tehničku školu Travnik, Srednju školu iz Nove Bile i Srednju mješovitu školu “Travnik”. U sportskom duhu i dobrom raspoloženju učenici su nastojali svoje škole predstaviti u najboljem svjetlu. Nakon dinamične igre, uslijedila je pauza za ručak gdje su se svi učenici imali priliku bolje upoznati i družiti. Natjecanje smo priveli kraju nakon pauze, a konačni rezultati izgledaju ovako: diplome za najbolje natjecatelje na turniru u muškoj i ženskoj konkurenciji osvojili su učenici iz MSTŠ, Lamija Mehić i Kemal Beganović, koji su zasluženo osvojili i pehar i diplomu za osvojeno 1. mjesto. Drugo mjesto pripalo je domaćinu, KŠC “Petar Barbarić” Travnik, a treće mjesto Srednjoj mješovitoj školi Travnik. Svim natjecateljima još jednom čestitamo na uspjehu i zahvaljujemo se na sudjelovanju.

Broj pregleda: 1304

Pročitaj više

SUSTAV KATOLIČKIH ŠKOLA ZA EUROPU

Naša škola je jedna od gimnazija u Bosni i Hercegovini koje se nalaze u Sustavu Katoličkih školskih centara – Škola za Europu.