Pripremite srca, dolazi Ljubav

            U našoj školi blagdansko raspoloženje uveliko vlada i svi smo u iščekivanju najradosnijeg kršćanskog blagdana – Božića. Učenici Produženoga boravka dali su svoj doprinos na vrlo kreativan i zanimljiv način.

            Na božićnoj priredbi, održanoj 14. prosinca 2021.g. u auli našega Centra, predstavili smo kreativnu stranu naših mališana i probudili njihovu svijest o nadolazećem blagdanu. Vjerna publika, s osmijehom na licu, pratila je što su im pripremili. Trud i rad nagradili su velikim pljeskom, te im time dali podršku i motivaciju za budući rad.

            Kao glavnu misao i srž cijele priredbe, naši učenici izdvojili su samo jednu riječ – LJUBAV. Neka nas ljubav prati kroz svaki dan našega života i neka ona bude nit vodilja svih naših riječi i djela.

            Do sljedeće prigode, srdačno vas pozdravljaju učenici i djelatnice Produženoga boravka.

U prilogu pogledajte fotografije i osjetite dašak atmosfere koja je vladala na priredbi.

Marina Sureta

Broj pregleda: 1227

Pročitaj više

SUSTAV KATOLIČKIH ŠKOLA ZA EUROPU

Naša škola je jedna od gimnazija u Bosni i Hercegovini koje se nalaze u Sustavu Katoličkih školskih centara – Škola za Europu.