Četvrta radionica o elementarnim nepogodama (klizišta, ekstremne temperature, olujni vjetar)

Projekt organizacije Save the children “Integriranje smanjenja rizika od elementarnih nepogoda u obrazovni sustav osnovnih škola” danas smo priveli kraju posljednjom radionicom. Učenici VI.r. zajedno s nastavnicom Sanjom Ledić učili su kako postupati u slučaju klizišta, ekstremnih temperatura i olujnog vjetra. Zatim su ponovili što su radili prethodnih tjedana te pokazali odlično znanje o postupanju u opasnim situacijama elementarnih nepogoda kao i o tome što dovodi do klimatskih promjena. Zahvaljujemo organizaciji Save the children, gospodinu Draganu Ličaninu, voditelju ovoga projekta, koji su za realizaciju našoj školi poklonili projektor i platno, ali i obogatili naše učenike novim saznanjima. Sutra ćemo provesti vježbu evakuacije u slučaju požara, čime ćemo zaokružiti ovaj važni projekt koji smo realizirali tijekom cijelog mjeseca studenog.

Broj pregleda: 2491

Pročitaj više

SUSTAV KATOLIČKIH ŠKOLA ZA EUROPU

Naša škola je jedna od gimnazija u Bosni i Hercegovini koje se nalaze u Sustavu Katoličkih školskih centara – Škola za Europu.