Međunarodni dan djeteta – nagrada za likovni rad

JU Centar za kulturu općine Travnik organizirao je likovno-literarni natječaj na temu „Međunarodni dan djeteta“ i „Svjetski dan tolerancije“ u sklopu 4. Pozorišnog –art festivala za djecu „Ogledalo svijeta u očima djeteta“.

Naša učenica šestog razreda Lara Augustinović osvojila je drugo mjesto, uz podršku nastavnice Kristine Vidak.

Likovnim radom kroz tehniku akrilnih boja, Lara nam je svojim talentom i kreativnim razmišljanjem prikazala svijet u kojem svako dijete ima priliku rasti, učiti, razvijati svoje sposobnosti i talente, svijet kakav zaslužuju djeca.

Čestitamo našoj Lari na postignutom uspjehu.

Kristina Vidak

Broj pregleda: 5158

Pročitaj više

SUSTAV KATOLIČKIH ŠKOLA ZA EUROPU

Naša škola je jedna od gimnazija u Bosni i Hercegovini koje se nalaze u Sustavu Katoličkih školskih centara – Škola za Europu.