IZVANUČIONIČNA NASTAVA GLAZBENOG ODGOJA

Učenici devetih razreda naše škole posjetili su Zavičajni muzej Travnik koji je organizirao izložbu posvećenu stotoj godišnjici rođenja Srebrenke Sene Jurinac, svjetski poznate operne pjevačice rođene u Travniku 1921.godine.

Tom prigodom su se učenici upoznali sa vrlo zanimljivim životom i radom ove svjetski poznate i priznate operne dive, a naše Travničanke, koja je u svakom svom intervjuu isticala da je rođena u Travniku, malom gradu iz kojeg je i poznati nobelovac Ivo Andrić.    

Zahvaljujemo se Zavičajnom muzeju Travnik na susretljivosti i prijamu, a posebno gosp. Suadu Bahtijareviću na iscrpnom izlaganju i trudu da odgovori na svako pitanje naših učenika.

 Dragana Perić

Broj pregleda: 3322

Pročitaj više

SUSTAV KATOLIČKIH ŠKOLA ZA EUROPU

Naša škola je jedna od gimnazija u Bosni i Hercegovini koje se nalaze u Sustavu Katoličkih školskih centara – Škola za Europu.