SLUŽBENI POSJET PREDSJEDNIKA FEDERACIJE I PREDSTAVNIKA VLADE KANTONA SREDIŠNJA BOSNA NAŠEM CENTRU

Ravnatelj Centra mr. Željko Marić te direktori Osnovne škole i Gimnazije prof. Anto Rajić i prof. Ivana Čurčić danas su u službeni posjet primili predsjednika Federacije BiH g. Marinka Čavaru kao i predstavnike Vlade Kantona Središnja Bosna, ministricu financija gđu Mirjanu Plavčić, ministra obrazovanja, znanosti, mladih, kulture i športa g. Bojana Domića te ministra zdravstva i socijalne politike g. Antu Matića. Razgovarali su o organizaciji nove školske godine koja počinje 6. rujna 2021., ali i drugim važnim pitanjima vezanim za rad našega Centra. Predstavnici vlasti dali su podršku budućim projektima naše škole od kojih je najvažniji obnova prostorija Centra. Svjesni izazova koji su pred cijelom društvenom zajednicom pa tako i obrazovanjem u cjelini, a koji su izazvani pandemijom Covid 19 kao i demografskim promjenama, istaknuli su važnost pronalaženja modusa koji bi bili najbolji odgovor na trenutne probleme.

Broj pregleda: 11418

Pročitaj više

SUSTAV KATOLIČKIH ŠKOLA ZA EUROPU

Naša škola je jedna od gimnazija u Bosni i Hercegovini koje se nalaze u Sustavu Katoličkih školskih centara – Škola za Europu.