ZADNJI NASTAVNI DAN ZA MATURANTE KATOLIČKOG ŠKOLSKOG CENTRA “PETAR BARBARIĆ”

Iako je i ova školska godina obilježena izvanrednim mjerama zbog pandemije Corona virusa, uspjeli smo se na pravi način oprostiti od naših učenika, maturanata, koji kreću u novi život i nadamo se, svijetlu budućnost. Svršetak škole obilježen je uz prigodnu prezentaciju u Auli Katoličkog školskog centra, gdje su se učenici sa svojim profesorima prisjetili veselih i emotivnih trenutaka iz proteklih školskih dana. Nakon toga, učenicima su uručene i zahvalnice, na koje su profesori napisali kratke misli, upućene svakom učeniku pojedinačno.

Maturantima ostaje još polaganje mature po utvrđenom rasporedu.

Na koncu, ostaje nam poželjeti im zdrav i sretan život te da nas ne zaborave, a mi ćemo se ponositi svakim njihovim uspjehom!

Broj pregleda: 6870

Pročitaj više

SUSTAV KATOLIČKIH ŠKOLA ZA EUROPU

Naša škola je jedna od gimnazija u Bosni i Hercegovini koje se nalaze u Sustavu Katoličkih školskih centara – Škola za Europu.