NATJECANJE U KVIZU “PAMETNA PITANJA ZA PAMETNE GLAVE”

U drugom krugu natjecanja kviza Hrvatskog katoličkog radija “Pametna pitanja za pametne glave” sudjelovali su učenici našeg Centra 26. veljače 2021. godine.  Putem telefona u svakoj se emisiji natječu ekipe dviju osnovnih škola iz različitih dijelova Hrvatske i BiH pokazujući snalažljivost, brzinu i poznavanje prožimanja gradiva vjeronauka, hrvatskog jezika i književnosti, povijesti i geografije. Ekipu Katoličkog školskog centra  činili su Dora Gržić, Nikolina Grganović i Slaven Beljan, učenici sedmog razreda, uz pratnju vjeroučiteljice Jelene Štrbac.

Ovoga puta bolji su bili učenici OŠ Milana Langa iz Bregane te su naši učenici završili natjecanje u kvizu za ovu školsku godinu.

Čestitamo pobjednicima i našim učenicima na pokazanom znanju!

Možete poslušati natjecanje naših učenika na https://soundcloud.com/hrvatska-katolicka-mreza/pametna-pitanja-za-pametne-glave-260221

Jelena Štrbac, vjeroučiteljica 

Broj pregleda: 2971

Pročitaj više

SUSTAV KATOLIČKIH ŠKOLA ZA EUROPU

Naša škola je jedna od gimnazija u Bosni i Hercegovini koje se nalaze u Sustavu Katoličkih školskih centara – Škola za Europu.