Učenici pomažu učenicima

Tijekom mjeseca prosinca predstavljeni su godišnjaci Osnovne škole i Gimnazije za školsku 2019./2020. godinu. Tom prigodom su i razrednici obiju škola u svojim odjelima, po povratku sa zimskog raspusta, učenicima prezentirali Godišnjak i sve aktivnosti koje su obilježile prethodnu školsku godinu. Iako je godina bila otežavajuća zbog pandemije, sadržaja ne nedostaje. Cijena Godišnjaka je bila simbolična i iznosila je jednu konvertibilnu marku, a skupljena sredstva su usmjerena za naše učenike iz socijalno ugroženih obitelji, da im se tijekom nastave svaki dan osigura sendvič. U Osnovnoj školi je skupljeno 256,00 KM, a u Gimnaziji 87,00 KM.

Vjeroučiteljica, Marija Glavaš

Broj pregleda: 4243

Pročitaj više

SUSTAV KATOLIČKIH ŠKOLA ZA EUROPU

Naša škola je jedna od gimnazija u Bosni i Hercegovini koje se nalaze u Sustavu Katoličkih školskih centara – Škola za Europu.