Natjecanje u streljaštvu

Natjecanje u gađanju zračnom puškom, u organizaciji streljačkog kluba”Target” Travnik održalo se u srijedu, 9. prosinca. Sudjelovali su učenici osnovnih i srednjih škola naše općine. Naši učenici koji su se natjecali: Natali Dragić 8. b, Silvija Ružić 9. a, Gabrijela Kafadar 9. a, Andrej Radić 7. a i Luka Radić 6. a, sačinjavali su ekipu osnovne škole i osvojili ekipno 4. mjesto. Istaknuo se Luka Radić s osvojenim pojedinačnim 2. mjestom. Dora Vrhovac, 4.a, Ivan Eldić 1. a i Dorijan Jureta 2. a predstavljali su našu Gimnaziju te osvojili ukupno 4. mjesto.Osim ove aktivnosti učenici su imali priliku sudjelovati u promociji ovog, za Travnik, novog sporta, druženju te upoznavanju s učenicima drugih škola.

Goran Jezeraškić

Broj pregleda: 3286

Pročitaj više

SUSTAV KATOLIČKIH ŠKOLA ZA EUROPU

Naša škola je jedna od gimnazija u Bosni i Hercegovini koje se nalaze u Sustavu Katoličkih školskih centara – Škola za Europu.