Mažoretkinje

Zamisao da našim učenicima pružimo mogućnost još jedne dodatne aktivnosti rodila se prije četiri godine potpuno spontano. Prepoznali smo interes učenika za kreiranjem vlastite aktivnosti i bili im podrška u osnivanju Sekcije mažoretkinja.
Učenica Mihaela Lovrić, članica ove sekcije kaže: “Tri godine sam u sekciji i jednostavno uživam. Svaki trening nam je zanimljiviji, jer nabacimo osmijeh na lice i uživamo u plesu. Ples nas opušta i druge smo osobe kada počne glazba. Plesači smo i kreiramo snove.”.
Sekcija mažoretkinja je posebna po tome što je vode i kreiraju sami učenici, a najveću zahvalu za uspjeh ove sekcije dugujemo našoj maturantici Petri Franjić.
Kako sve to uspijevaju pogledajte u videu koji smo pripremili.

Broj pregleda: 2693

Pročitaj više

SUSTAV KATOLIČKIH ŠKOLA ZA EUROPU

Naša škola je jedna od gimnazija u Bosni i Hercegovini koje se nalaze u Sustavu Katoličkih školskih centara – Škola za Europu.