Rad pedagoško psihološke službe Osnovne Škole

S ciljem pružanja pomoći i podrške u narednom vremenu, Pedagoško psihološka služba osnovne škole aktivirala je putem Google učionice „Ured pedagoga OŠ“ i „Ured psihologa OŠ“ za učenike predmetne nastave. Učenici će dobiti kodove za pristupanje učionicama/uredima od svojih razrednika, kako bismo se na ovaj način mogli susresti i čuti. A s učenicima razredne nastave komunicirat ćemo preko učitelja i učiteljica. Za naše nastavnike i dalje smo tu, kako putem e-maila tako i putem telefona. Tu smo za vas kao podrška, obratite nam se ukoliko imate određenih poteškoća (učenje, planiranje radnog dana, motivacija i sl. ), ali i prijedloga.

Nadamo se ostvariti dobru komunikaciju i putem Interneta, baš kao i u našoj školi.

Lijep pozdrav, budite dobro i zdravo!

Marija Milanović, pedagoginja
Antonio Bilić, psiholog

Broj pregleda: 1744

Pročitaj više

SUSTAV KATOLIČKIH ŠKOLA ZA EUROPU

Naša škola je jedna od gimnazija u Bosni i Hercegovini koje se nalaze u Sustavu Katoličkih školskih centara – Škola za Europu.