Djelatnici

 

DJELATNICI OSNOVNE ŠKOLE U ŠK. 2017./2018. GODINI

UPRAVA CENTRA

Ime i prezime

Funkcija

Mr. ŽELJKO MARIĆ

RAVNATELJ CENTRA

ANTO RAJIĆ

DIREKTOR

MARIJA GLAVAŠ

POMOĆNIK DIREKTORA

MARIJA MILANOVIĆ

PEDAGOGINJA

ŠKOLSKI ODBOR

Ime i prezime

Funkcija

DAMJAN SOLDO

PREDSJEDNIK

NATALIJA MILISAV HERAKOVIĆ

ČLAN, PREDSTAVNIK ZAPOSLENIKA

IRENA LOVRIĆ

ČLAN, PREDSTAVNIK ZAPOSLENIKA

DARIO ALAGIĆ

ČLAN, PREDSTAVNIK RODITELJA

GORAN ŽIVKOVIĆ

ČLAN, PREDSTAVNIK LOKALNE ZAJEDNICE

DJELATNICI

Ime i prezime

Radno mjesto

BORIS LOVRINOVIĆ

PSIHOLOG

KATICA GUDELJ

LOGOPED

KRISTINA DOMINOVIĆ

TAJNIK

VLATKA ČABRO

ADMINISTRATIVNI DJELATNIK

ALEN GUDALO

KNJIŽNIČAR

MIRJANA BILJAKA

PRODUŽENI BORAVAK

ZDENKA MIŠKOVIĆ

PRODUŽENI BORAVAK

ANITA MARTINOVIĆ

RAZREDNA NASTAVA

IVANKA FILIPOVIĆ

RAZREDNA NASTAVA

JELENA MATUKA

RAZREDNA NASTAVA

IRENA LOVRIĆ

RAZREDNA NASTAVA

IVANKA BALTIĆ

RAZREDNA NASTAVA

DIJANA STOJAK-MILIČEVIĆ

RAZREDNA NASTAVA

VANJA STIPIĆ-MASLIĆ

RAZREDNA NASTAVA

SLAVICA ANDRUŠČAK

RAZREDNA NASTAVA

ANKICA JUKANOVIĆ

RAZREDNA NASTAVA

IVONA ALAGIĆ

RAZREDNA NASTAVA

ANA SIVONJIĆ

RAZREDNA NASTAVA

MARKO KLJAKIĆ

RAZREDNA NASTAVA

ANTONIO BILIĆ

ODJEL DJECE S POSEBNIM POTREBAMA S DJELOMIČNOM INTEGRACIJOM

DRAGAN VOLIĆ

HRVATSKI JEZIK

SANJA LEDIĆ

HRVATSKI JEZIK

IVANA ZEKIĆ

HRVATSKI JEZIK

MARIJA MATIĆ

ENGLESKI JEZIK

ANITA BABIĆ

ENGLESKI JEZIK

ANITA SAJEVIĆ

ENGLESKI JEZIK

ANA RIMAC

ENGLESKI JEZIK

MAJA STIPIĆ

NJEMAČKI JEZIK

LUCE JURIĆ

NJEMAČKI JEZIK

IVANA DRAŽETA

MATEMATIKA, TEHNIČKI ODGOJ I INFORMATIKA

MELISA PRUŽAN

MATEMATIKA, TEHNIČKI ODGOJ I INFORMATIKA

JASMINA ČAJLAKOVIĆ

MATEMATIKA, TEHNIČKI ODGOJ I INFORMATIKA

TANJA MARKOVIĆ

TEHNIČKI ODGOJ

DOBRILA BELJAN-TOPIĆ

FIZIKA

DANIJEL ČAKARIĆ

POVIJEST

DRAGANA MLAKIĆ

ZEMLJOPIS

ARIJAN VOLIĆ

POVIJEST I ZEMLJOPIS

NATALIJA MILISAV HERAKOVIĆ

KEMIJA I BILOGIJA

GORANA MATOŠEVIĆ

BIOLOGIJA

NIKICA SUBAŠIĆ

BIOLOGIJA

DRAGANA PERIĆ

GLAZBENI ODGOJ

KRISTINA VIDAK

LIKOVNI ODGOJ

ROBERTO SUNARIĆ-JUKIĆ (zamjena)

LIKOVNI ODGOJ

JELENA ŠTRBAC

VJERONAUK

JOSIP DRMIĆ

VJERONAUK, POVIJEST RELIGIJA, ETIKA I MORAL

ANTO SUČIĆ

TJELESNI I ZDRAVSTVENI ODGOJ

ANA ELDIĆ

TJELESNI I ZDRAVSTVENI ODGOJ

DANIJELA MARTINOVIĆ

KUHARICA

DRAGAN LOVRIĆ

DOMAR

DRAGAN NINIĆ

DOMAR

LJILJANA BAJO

OSOBLJE NA ODRŽAVANJU ČISTOĆE

ANA MARJANOVIĆ

OSOBLJE NA ODRŽAVANJU ČISTOĆE

ANA ČABRO

OSOBLJE NA ODRŽAVANJU ČISTOĆE

MARICA ĐIDO

OSOBLJE NA ODRŽAVANJU ČISTOĆE

IVANČICA MALENICA

OSOBLJE NA ODRŽAVANJU ČISTOĆE

ANA OMAZIĆ

OSOBLJE NA ODRŽAVANJU ČISTOĆE

JELA POLJANICA

OSOBLJE NA ODRŽAVANJU ČISTOĆE

 

 

DJELATNICI GIMNAZIJE U ŠK. 2017./2018. GODINI

ŠKOLSKI ODBOR

Mojmir Džaja

predsjednik Školskog odbora

Blaženka Matišić

član, predstavnik zaposlenika

Đuro Arlović

član, predstavnik zaposlenika

Suzana Čeko

član, predstavnik roditelja

Slavko Lovrić

član, predstavnik lokalne zajednice

DJELATNICI

Ime i prezime

Radno mjesto

Mr. Željko Marić

ravnatelj Centra

Ivana Ćurčić

direktorica Gimnazije

Žana Topalović Tomić

pedagoginja

Klaudija Ribić

psihologinja

Anita Augustinović

tajnica

Marija Marić-Mitrović

knjižničarka

Ivan Džido

administrativni djelatnik

Predrag Ivandić

odgajatelj u internatu

Đuro Arlović

odgajatelj u internatu

Damjan Soldo

odgajatelj u internatu

Igor Matanović

odgajatelj i tehnički nadzor

Ivona Rajković, prof.

Hrvatski jezika

Marina Heraković, prof.

Hrvatski jezika

Bruno Žuljević, prof.

Hrvatski i engleski jezik

Irena Matković, prof.

Engleski jezik

Marija Matić, prof.

Engleski jezik

Tanja Lešić, prof.

Njemački jezik

Dunja Domić, prof.

Latinski jezik

Marijana Žabić, prof.

Latinski jezik

Anto Rajić, prof.

Grčki jezik

Nela Jokić, prof.

Matematika

Darinka Radić, prof.

Matematika i fizika

Mojmir Džaja, prof.

Fizika

Mario Debeljak, prof.

Informatika

Ružica Vukoja, prof.

Kemija

Blaženka Matišić, prof.

Biologija

Gorana Matošević, prof.

Biologija i kemija

Toni Poljak, prof.

Povijest

Vinko Martinović, prof.

Geografija

Arijan Volić, prof.

Povijest i geografija

Goran Jezeraškić, prof.

Tjelesni i zdravstveni odgoj

Ana Eldić, prof.

Tjelesni i zdravstveni odgoj

Klaudija Ribić, prof.

Psihologija

Dragana Perić, prof.

Glazbena umjetnost

Roberto Sunarić Jukić, prof.

Likovna umjetnost

Kristina Vidak, prof.

Likovna umjetnost

Ivana Janko Stupar, prof.

Etika i moral

Marija Glavaš, prof.

Vjeronauk

Josip Jukić

čuvar

Mateo Marić

spremač u domskom smještaju

Ankica Đurić

spremačica

Draga Martinović

spremačica

Maja Kovačević-Lepir

spremačica

Mira Lauš

spremačica

Mirjana Knežević

domar

 

Više informacija o našem Zavodu, u kojem djeluje sjemenište, internat, osnovna škola i gimnazija možete pronaći u slijedećim izdanjima:
Travnička spomenica
1882-1932
Travnička spomenica na 25. godišnjicu Nadbiskupskog dječačkog sjemeništa i Velike gimnazije Sjemenišna crkva u Travniku - Crkva mladih i za mlade Izvješća za školske godine 1941.-42., 1942.-43. i 1943.-44.