Naši učenici posjetili Misijsku središnjicu u Sarajevu i uručili prikupljena sredstva

Nakon obilježavanja Misijskog tjedna u našem Centru od 21. do 25. listopada, učenici su u petak 15. studenog posjetili Misijsku središnjicu u Sarajevu gdje su u ime Centra uručili prikupljena financijska sredstva za otvaranje novih škola na Madagaskaru.

Sestra Davorka Šarić dočekala je naše volontere i upoznala ih s radom ureda te misijama na kojima sudjeluju svećenici i sestre iz Bosne i Hercegovine.

Zahvaljujemo se našim učenicima na sudjelovanju u ovoj humanitarnoj akciji, a sestri Davorki na toplom dočeku.

Alen Gudalo

Galerija: 
Više informacija o našem Zavodu, u kojem djeluje sjemenište, internat, osnovna škola i gimnazija možete pronaći u slijedećim izdanjima:
Travnička spomenica
1882-1932
Travnička spomenica na 25. godišnjicu Nadbiskupskog dječačkog sjemeništa i Velike gimnazije Sjemenišna crkva u Travniku - Crkva mladih i za mlade Izvješća za školske godine 1941.-42., 1942.-43. i 1943.-44.